Služby

Dopravní firma ITALCON – sdružení se při realizaci své činnosti snaží co nejvíce akceptovat přání zákazníků, a tak nabízí různé varianty možností přeprav:

  • TERMÍNOVANÉ PŘEPRAVY – EXPRESNÍ vyhovují zákazníkům, kteří žádají mimořádně rychlý termín přepravy. Dodání zboží od výrobce ke konečnému odběrateli bývá kratší než 24 hodin /s ohledem na lokalizaci italské strany sever či jih/
  • TERMÍNOVANÉ PŘEPRAVY – DODÁNÍ DO 3 – 5 DNŮ v těchto případech zákazník požaduje dodržet termín dodání zboží na místo určení s maximální časovou lhůtou 3 – 5 pracovních dnů /systém tzv. sběrné služby/
  • PŘEPRAVY BEZ ZÁVAZNÉHO TERMÍNU časové nároky dodání zásilky nejsou zákazníkem zdůrazňovány. Dopravce zpravidla realizuje tyto přepravy /tzv. dokládky/ ke konečnému zákazníkovi v termínu cca do 7 pracovních dnů.

Veškeré zásilky jsou přepravovány systémem ,,z domu – do domu” tzn. bez zbytečného překládání, a to v rámci vlastních vozidel. Pouze v individuálních případech na přání zákazníka nabízí firma ITALCON -sdružení možnost skladování zboží, a to ve vlastních skladových prostorách, které firma má na italském kontaktním místě ve městě Manerba del Garda u Bresci.